Drodzy Użytkownicy Otwarte24.pl,

chcemy Was poinformować, że podjęliśmy decyzję o zakończeniu działalności naszego serwisu z powodów biznesowych z dniem 30 czerwca 2017. Zamknięcie kont Użytkowników nastąpi zgodnie z pkt 32 i 34 Regulaminu. Równocześnie przypominamy, że zgodnie z postanowieniami pkt 34 Regulaminu, serwis nie zapewnia przechowywania i archiwizowania danych (treści zamieszczanych przez Użytkowników serwisu). Dlatego już teraz, zachęcamy do pobrania wszystkich danych, które umieścili państwo w serwisie Otwarte24.pl Po 30 czerwca 2017 r. serwis przestanie funkcjonować.

Serdecznie dziękujemy za korzystanie z naszej witryny i zachęcamy do korzystania z innych usług Grupy Wirtualna Polska.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Otwarte24.pl

Korzyści i możliwości

Oszczędność

Sklep otwarte24.pl jest całkowicie DARMOWY! Zapomnij o prowizjach czy abonamentach. Takie rozwiązanie sprawia, że nie tylko zarabiasz na zamówieniach od Klientów, ale również nie tracisz pieniędzy na opłaty związane z prowadzeniem działalności.

Wygoda

Dostajesz od nas unikatowy sklep w subdomenie otwarte24.pl oraz prosty w obsłudze panel do zarządzania. Nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, by Twoi Klienci mogli rozpocząć zakupy już w momencie dodania przez Ciebie pierwszego produktu!

Szybkie zmiany

Możesz zmienić wygląd swojego sklepu poprzez wstawienie nowego logotypu, koloru tła czy obrazka, a także praktycznie dowolnie zmieniać opisy i wygląd posiadanych produktów. Wszystkie modyfikacje będą od razu widoczne w sklepie.

Promocja sklepu

Zadbaliśmy o możliwość eksportu ofert do serwisów porównujących ceny (Radar, Ceneo, Nokaut oraz Skąpiec). Dodatkowo, sklep otwarte24.pl jest przyjazny dla wyszukiwarek (zwłaszcza dla Google), co pozwala na dotarcie z ofertą do jak największej liczby internautów.

Brak krępujących umów

Ze sklepu otwarte24.pl można zrezygnować w dowolnym momencie, bez żadnych konsekwencji. Nie wiążemy Cię skomplikowaną umową z tysiącem paragrafów - Ty decydujesz czy chcesz być dalej z nami.

Nie stoimy w miejscu!

Podczas tworzenia otwarte24.pl założyliśmy, że cały czas będziemy uzupełniać serwis o nowe opcje czy możliwości. Każda zmiana będzie wprowadzana stopniowo, bez żadnej konieczności aktualizacji czegokolwiek czy płacenia za nowości.

Nie czekaj, załóż sklep już teraz!

Masz pytania?

Zobacz odpowiedzi