Drodzy Użytkownicy Otwarte24.pl,

chcemy Was poinformować, że podjęliśmy decyzję o zakończeniu działalności naszego serwisu z powodów biznesowych z dniem 30 czerwca 2017. Zamknięcie kont Użytkowników nastąpi zgodnie z pkt 32 i 34 Regulaminu. Równocześnie przypominamy, że zgodnie z postanowieniami pkt 34 Regulaminu, serwis nie zapewnia przechowywania i archiwizowania danych (treści zamieszczanych przez Użytkowników serwisu). Dlatego już teraz, zachęcamy do pobrania wszystkich danych, które umieścili państwo w serwisie Otwarte24.pl Po 30 czerwca 2017 r. serwis przestanie funkcjonować.

Serdecznie dziękujemy za korzystanie z naszej witryny i zachęcamy do korzystania z innych usług Grupy Wirtualna Polska.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Otwarte24.pl

Pytania i odpowiedzi

Pytania ogólne

 1. Ile kosztuje sklep w otwarte24.pl?

  Sklep otwarte24.pl jest całkowicie DARMOWY. To znaczy, że nie pobieramy żadnych opłat za założenie sklepu, abonamentu za korzystanie z naszej aplikacji czy prowizji od każdej sprzedaży. Nie mamy również żadnych ukrytych opłat. Ty chcesz sprzedawać w internecie, a my dajemy Ci do tego idealne narzędzie.

 2. Czy potrzebna jest jakaś umowa do rozpoczęcia współpracy?

  Nie. Wystarczy rejestracja pod tym adresem i zaakceptowanie naszego regulaminu.

 3. Zgubiłem hasło do panelu. Co robić?

  Skorzystaj z opcji przypominania hasła - kliknij tutaj.

Możliwości sklepu

 1. Czy muszę mieć swój serwer na sklep otwarte24.pl?

  Nie ma takiej potrzeby. Wszystkie sklepy przechowujemy na swoich serwerach, bez żadnych dodatkowych opłat. Zależy nam na tym, żebyś mógł szybko i łatwo rozpocząć sprzedaż, nie martwiąc się o inne sprawy.

 2. Czy mogą uruchomić sklep otwarte24.pl na swoim serwerze?

  Nie oferujemy takiej możliwości. Kluczem do braku opłat w otwarte24.pl jest m.in. to, że wszystkie nowości, modyfikacje czy poprawki wprowadzamy dla wszystkich sklepów jednocześnie.

 3. Czy jest limit produktów, które można wstawić do sklepu otwarte24.pl?

  Nie ma absolutnie żadnego limitu. Możesz wystawić w sklepie dowolną, nieograniczoną liczbę towarów. Im większy wybór dasz swoim klientom, tym szybciej będziesz mógł liczyć na zakupy.

 4. Jak wygląda proces składania zamówienia w sklepie?

  Aktualnie nie oferujemy takiej możliwości. Rozważamy jednak jej wprowadzenie.

 5. Czy mogę zmieniać wygląd sklepu?

  Tak, udostępniliśmy do tego specjalne opcje w panelu sklepowym. Możesz wstawić swoje logo, dodać tło czy zmienić jego wygląd. W najbliższych miesiącach dojdą kolejne opcje.

 6. Skoro sklep jest za darmo, to co z obsługą techniczną. Czy jest taka?

  Wszystkie sklepy otwarte24.pl są monitorowane i poprawiane przez programistów naszej firmy. Cały czas dbamy o bezpieczeństwo danych oraz wprowadzamy istotne poprawki. To wszystko robimy bez przeszkadzania w Twojej pracy!

 7. Czy muszę umieć programować, żeby zarządzać swoim sklepem?

  Nie, umiejętności programistyczne nie będą Ci potrzebne.

 8. Nie mogę poradzić sobie z obsługą niektórych opcji. Gdzie szukać pomocy?

  Każda opcja w panelu sklepowym posiada specjalną tabelkę z tekstem pomocy (po prawej stronie). Wystarczy zapoznać się z dostępnymi tam wyjaśnieniami i podpowiedziami, żeby dokładniej poznać naszą aplikację. Ew. można skorzystać z opcji Pomoc, która znajduje się w panelu (górne menu).

Promocja sklepu

 1. Jak mogę promować swój sklep?

  Jednym ze sposobów na przyciągnięcie większej ilości potencjalnych klientów do Twojego sklepu, jest dołączenie do popularnych porównywarek cenowych. W otwarte24.pl przygotowaliśmy możliwość szybkiej integracji z tymi serwisami dzięki plikom xml.

  Dodatkowo, oferujemy możliwość integracji z porównywarkami Ceneo, Nokaut i Skąpiec. Są to jednak serwisy płatne i dołączenie do nich wymaga wcześniejszego kontaktu z każdym z serwisów.

 2. Czy sklep otwarte24.pl nadaje się do promocji w wyszukiwarkach, np. Google?

  Tak, jak najbardziej! Samodzielnie ustawiasz słowa kluczowe dla swojej strony czy jej opis. Posiadamy również przyjazne linki dla stron kategorii czy produktów, które ułatwiają indeksowanie w wyszukiwarkach. Cały czas rozbudowujemy te elementy.

Pozostałe

 1. Mam pomysł na rozbudowę Waszego systemu. Gdzie go przesłać?

  Przejdź na stronę Kontakt i napisz, co masz na myśli. Zaznaczymy jednak, że mamy długą listę planowanych nowości:)

 2. Jak się z Wami skontaktować?

  Najlepiej przez stronę Kontakt.

Dlaczego warto?

Każdy użytkownik serwisu otrzymuje:

Załóż sklep